شرایط شرکت در بخش های مختلف جشنواره نفس....

1. مسابقه نقاشی: در دو گروه سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال برگزار می گردد.

2. بخش عکس،کاریکاتور و تصویر سازی: علاقه مندان می توانند آثار خود را به صورت عکس یا پرینت رنگی یا به صورت CD  با رزولوشن  dpi 300 ارسال نمایند.

لازم به ذکر است یک نسخه پرینت A4 مطابق نسخه اصلی در CD، همراه آن الزامی است. آثاری که با نرم افزار های کامپیوتری ایجاد شده باشند نیز مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

3. مسابقه جمله کوتاه، شعر و داستان کوتاه: علاقه مندان می توانند با ارسال آثار خود در قالب جمله کوتاه (حداکثر 100 کلمه)، شعر و داستان کوتاه تایپ شده با فونت نازنین 12 در این بخش شرکت نمایند. (شما می توانید آثار این بخش را به جای ارسال پستی توسط پست الکترونیکی خود به آدرس admin@ehda.ir برای ما ارسال کنید).

4. مسابقه پوستر: علاقه مندان می توانند آثار خود را در ابعاد 70*50 سانتی متر به صورت اصل یا پرینت رنگی یا به صورت  CD  با رزولوشن  dpi 300 و CMYK ارسال نمایند.

5. انیمیشن: تکنیک در این بخش آزاد بوده و محدودیتی برای مدت زمان انیمیشن وجود ندارد. اثر می بایست در قالب DVD ارائه شده و در صورت تمایل پوستر انیمیشن نیز ضمیمه شود.

6. مجسمه سازی: علاقه مندان می توانند اثر خود را (تنها 1 اثر) با جنس اختیاری و در ابعاد هر ضلع حداکثر 30 سانتیمتر ارسال نمایند.

نکته: چنانچه اثر منتخب شرایط اجرای بزرگ را اخذ نماید و منجر به عقد قرارداد گردد، حق نظارت اجرا با هنرمند صاحب اثر می باشد.

/ 0 نظر / 35 بازدید